Прийняття відправлень для відправки у Києві - до 21:00Отримання - з 9:00 у вказанному відділенні

(044) 248 50 44

Київ, вул. Уманська, буд. 6-Ф

  • Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт

з 9:00 до 20:00

  • Сб

з 9:00 до 18:00

  • Нд

вихідний   

Викликати кур'єра (тільки по місту)
(095) 288 48 45
(096) 844 31 81
Відділ продажу
(096) 844 31 81
rating Оцінити якість роботи

Документи

1. Правила перевезення вантажів

Приватне підприємство «Нічний експрес» у відповідності до Законів України, та «Правил перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні», здійснює термінову доставку дрібних та середніх вантажів по встановленим маршрутам, на умовах, описаних в «ПРАВИЛАХ ПЕРЕВЕЗЕННЯ в транспортній мережі термінової доставки вантажів ПП "Нічний експрес».

Для юридичних осіб (переадресація)

2.1. Зміна міста одержувача (маршруту)

Для того щоб змінити місто одержувача в ВД (маршрут) необхідно оформити лист згідно шаблону з печаткою і відправити на електронну адресу lma@nexpress.com.ua або ж по факсу (044) 245-47-32, (044)520-56-55 якщо вантаж був відправлений з Києва. Якщо вантаж був відправлений з регіонального представництва, необхідно заповнений та завірений лист відправити на електронну адресу або факс відповідного представництва.

Зразок листа на зміну міста одержувача в ВД (зміна маршруту).

Контакти регіональних представництв.

2.2. Зміна одержувача по ВД.

Для того щоб змінити одержувача у ВД необхідно оформити лист згідно шаблону з печаткою і відправити на електронну адресу lma@nexpress.com.ua або ж по факсу (044) 245-47-32, (044)520-56-55 якщо вантаж був відправлений з Києва. Якщо вантаж був відправлений з регіонального представництва, необхідно заповнений та завірений лист відправити на електронну адресу або факс відповідного представництва.

Зразок листа на зміну одержувача в ВД.

Контакти регіональних представництв.

Якщо Ви змінюєте маршрут, відправленню присвоюється новий номер ГД, який Ви самостійно повідомляєте одержувачу.

2.3. Зміна платника по ВД.

Для того щоб змінити платника в ВД необхідно оформити лист згідно шаблону з печаткою і відправити на електронну адресу lma@nexpress.com.ua або ж по факсу (044) 245-47-32, (044)520-56-55 якщо вантаж був відправлений з Києва. Якщо вантаж був відправлений з регіонального представництва, необхідно заповнений та завірений лист відправити на електронну адресу або факс відповідного представництва.

Зразок листа на зміну платника в ВД.

Контакти регіональних представництв.

3. Для фізичних осіб (пере адресація).

3.1. Зміна маршруту

Для того щоб змінити місто одержувача у ВД (маршрут) необхідна особиста присутність відправника з пред'явленням паспорта або водійського посвідчення.

Відправник повинен оформити лист згідно шаблону в київському офісі ПП «Нічний експрес» якщо вантаж був відправлений з Києва. Якщо вантаж був відправлений з регіонального представництва, необхідно оформити лист згідно шаблону в офісі відповідного представництва.

Зразок листа на зміну міста одержувача в ВД (зміна маршруту).

3.2. Зміна одержувача по ВД.

Для того щоб змінити одержувача у ВД необхідна особиста присутність відправника з пред'явленням паспорта або водійського посвідчення.

Відправник повинен оформити лист згідно шаблону в київському офісі ПП «Нічний експрес» якщо вантаж був відправлений з Києва. Якщо вантаж був відправлений з регіонального представництва, необхідно оформити лист згідно шаблону в офісі відповідного представництва.

Зразок листа на зміну одержувача в ВД.

Якщо Ви змінюєте маршрут, відправленню присвоюється новий номер ВД, який Ви самостійно повідомляєте одержувачу.

4. Замовлення додаткової послуги Доставка до дверей одержувача для юридичних осіб.

Для замовлення додатково послуги Доставка до дверей одержувача відправнику необхідно оформити лист згідно шаблону і відправити на електронну адресу lma@nexpress.com.ua або ж по факсу (044) 245-47-32, (044)520-56-55 якщо вантаж був відправлений з Києва. Якщо вантаж був відправлений з регіонального представництва, необхідно заповнений та завірений лист відправити на електронну адресу або факс відповідного представництва.

Зразок листа на замовлення додаткової послуги Доставка до дверей одержувача для юридичних осіб.

Контакти регіональних представництв.

5. Тарифи

Розрахунок вартості перевезення здійснюється виходячи з вагових або габаритних характеристик вантажу та тарифної зони доставки. При цьому для розрахунку вартості вибирається більше з двох значень (вага або об'єм).

Оплачуваною одиницею вантажу є кілограм або дециметр кубічний. Тарифікується вартість оформлення вантажу по декларації, а також додаткові послуги.

При розрахунку вартості перевезення Відправлення тариф розраховується: Вартість оформлення вантажної декларації + вага Відправлення в кг* вартість 1 кг згідно тарифної зони доставки (або об’єм Відправлення в дм 3 * вартість 1 дм 3 згідно тарифної зони доставки) + Тариф за Виїзд до Відправника та/або Доставку до дверей + тариф за страхування вантажу (0,6% От задекларованої вартості)
При розрахунку вартості підйому/спуску Відправлень тариф розраховується: Загальна вага Відправлення * тариф доплати 1 грн/кг * кількість поверхів

Тарифи на послуги ПП «Нічний експрес»

Ви можете скористатися тарифною калькулятором на сайті Тарифний калькулятор.

Якщо ви перебуваєте в м. Київ, то ви можете уточнити вартість перевезення у оператора за номерами телефонів (050) 419-37-80, (050) 448-07-48, (050) 416-41-02 (згідно з тарифами вашого оператора ) або надіславши запит на електронну адресу lma@nexpress.com.ua.

Якщо ви перебуваєте в іншому місті, де є представництво ПП «Нічний експрес», ви можете уточнити вартість перевезення у оператора за номерами телефонів відповідного представництва.

З контактними номерами оператора у Вашому місті Ви можете ознайомитися за посиланням Контакти регіональних представництв.

6. Тарифні зони

Для кожного напрямку доставки між регіональними представництвами ПП «Нічний експрес» існує ідентифікатор - тарифна зона.

Залежно від тарифної зони встановлюється вартість перевезення 1 кг або 1 дециметра кубічного.

Тарифні зони на доставку вантажів між відділеннями по Україні.

7. Строки доставки

Доставка вантажів до відділення здійснюється протягом 24 - 72 годин в залежності від напрямку доставки та дня відправки.

Адресна доставка здійснюється протягом 2-х робочих днів з урахуванням дня прибуття вантажу в місто отримання.

Строки доставки вантажів між відділеннями по Україні.